Joanna Grabiec dla Wyższej Szkoły Bankowej

Joanna Grabiec twarzą Wyższej Szkoły Bankowej

Joanna Grabiec wciąż podnosi swoje kompetencje na kierunkach związanych z Zarządzaniem. Aktualnie jest studentką Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, w związku z powyższym została wybrana twarzą tejże uczelni. Sesja zdjęciowa miała miejsce pod koniec czerwca br we Wrocławiu.

Czytaj dalej
Joanna Grabiec / Villa Italia "Dobroczyńca 2014" dla SOS Wioski Dziecięce

Joanna Grabiec / Villa Italia "Dobroczyńca 2014" dla SOS Wioski Dziecięce

Dnia 16 stycznia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza Businesswoman & life 2015.

Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Stowarzyszenia 46 400 zł.

Czytaj dalej
Sukces jest kobietą - premiera książki

Sukces jest kobietą - premiera książki

Wydawnictwo PressFactory Sp. z o.o. wydało książkę zawierającą wywiady z kobietami, które odniosły sukces w biznesie. Obok słynnych Polek: Hanny Bakuły, Ewy Wachowicz, Martyny Wojciechowskiej oraz wielu in. znajdujemy rozmowę z brzeżanką, naszą autorką - Joanną Grabiec

Prezentujemy wywiad pod redakcją Joanny Jałowiec (oprac. Aneta Zadroga) zawarty na str. 54. pozycji książkowej:"Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu" - KRAKÓW, 2014, Wydanie I. LT

Czytaj dalej
Luksusowa Marka Roku 2014

Villa Italia na czele polskiego luksusu – Gala „Luksusowa Marka Roku” rozstrzygnięta!

Sukces nigdy nie przychodzi sam. Nie czeka cierpliwie, aż zaprosisz go do siebie. Nie będzie również patrzył na Ciebie z góry i podpowiadał, co jeszcze możesz zrobić, aby w końcu spotkać go na swojej życiowej drodze. To zdecydowanie za mało, by o nim mówić.

Sukces to przede wszystkim ludzie. Ciężka praca, nowe doświadczenia, pełne zaangażowanie, a nawet błędy, z których należy wyciągnąć wnioski i nakierować swą mentalność na właściwą ścieżkę. W dzisiejszych czasach jest największym pragnieniem wielu, jednak ilu z nas tak naprawdę zdaje sobie sprawę, że to nie grubość portfela decyduje o jego istnieniu?

Czytaj dalej
no ufaj

Nie ufaj - wymagaj!

Atakujące nas z każdej strony hasła wyborcze oraz szereg zapewnień i obietnic stają się coraz bardziej irytujące. Nieczęsto absurdalne spoty wyborcze podnoszą nam ciśnienie, gdyż wydaje się, że my wyborcy, jesteśmy traktowani jako stado naiwnych owiec, które wciąż jest skłonne nabrać się na te same, stare chwyty i populistyczne hasła. "Ściągniemy inwestorów do Brzegu, stworzymy nowe miejsca pracy, wyremontujemy drogi i kamienice, postawimy kąpielisko", a ja się pytam jeszcze przed wyborami - jak to drodzy kandydaci macie zamiar zrobić? Niektóre postulaty wydają się bardziej realne, inne natomiast brzmią jak typowa kiełbasa wyborcza - bo czy tego samego nie obiecywano nam już podczas wcześniejszych wyborów? 

Czytaj dalej
3 powody, dla których powinieneś iść na wybory. Dziś mamy wybór!

3 powody, dla których powinieneś iść na wybory. Dziś mamy wybór!

Temat wyborów, za każdym razem wzbudza wielkie poruszenie. Jest to okres niezwykle intensywny, w którym toczą się zaciekłe dyskusje i zawzięte spory. Każdy z nas czuję potrzebę wyrażenia swojego zdania, wylania swoich żali, jednocześnie zaznaczając co powinno się zmienić, żeby odkopać nasze miasto z gruzów ubóstwa, nieudolności i pasożytnictwa społecznego. Wszystkie uwagi są niezwykle cenne, doskonale można wywnioskować co mieszkańcom Brzegu leży na sercu i jakich zmian oczekują, ale niestety na czczym gadaniu zazwyczaj się kończy. 

Czytaj dalej
Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet