Luksusowa Marka Roku 2014

Villa Italia na czele polskiego luksusu – Gala „Luksusowa Marka Roku” rozstrzygnięta!

Sukces nigdy nie przychodzi sam. Nie czeka cierpliwie, aż zaprosisz go do siebie. Nie będzie również patrzył na Ciebie z góry i podpowiadał, co jeszcze możesz zrobić, aby w końcu spotkać go na swojej życiowej drodze. To zdecydowanie za mało, by o nim mówić.

Sukces to przede wszystkim ludzie. Ciężka praca, nowe doświadczenia, pełne zaangażowanie, a nawet błędy, z których należy wyciągnąć wnioski i nakierować swą mentalność na właściwą ścieżkę. W dzisiejszych czasach jest największym pragnieniem wielu, jednak ilu z nas tak naprawdę zdaje sobie sprawę, że to nie grubość portfela decyduje o jego istnieniu?

 „Nosiciele” genu sukcesu

Powodzenie w życiu i biznesie z pewnością ma wpływ na to, czy wewnętrznie jesteśmy gotowi na osiągnięcie upragnionych celów. Nie jest to jednak miarą sukcesu – może go odnieść każdy, kto swe plany zamienia w działania, kierując się przy tym zdrowym rozsądkiem, wytrwałością i wiarą w siebie.

Istnieje grupa osób, którym łatwiej jest zacząć – są to ludzie pragnący rozwoju, daleko wybiegający w przyszłość oraz skupieni na wartościach, o których każdy szanujący się przedsiębiorca powinien pamiętać. Tzw. silne osobowości potrafią przezwyciężyć własne słabości i dostrzec potencjał tam, gdzie warto go szukać. Pomyślności w działaniu sprzyja ponadto ciekawość  świata i optymizm, czyli radość z każdego, nawet małego kroku ku lepszej przyszłości.

Joanna Bromboszcz i Joanna Grabiec / Villa Italia Galleria Di Moda

Gala „Luksusowa Marka Roku” –  showbiznes w nowej odsłonie

Sława, pieniądze, powszechne uznanie – kto z nas choć przez chwilę nie marzył, aby doznać tego zaszczytu? Nie chodzi tu jednak o zwykłą popularność, za którą idą wspomniane dobra, ale o swego rodzaju wyjątkowość jako podwalinę prawdziwego sukcesu. W Polsce istnieje wiele instytucji i przedsiębiorstw, które za sprawą swej działalności oraz oferowanych produktów i usług, zasługują na miano luksusowej marki. Dla podkreślenia ich niepospolitości i niezwykłego zaangażowania organizowana jest coroczna Gala, gromadząca najlepszych przedsiębiorców z całej kraju.

Co jest głównym celem tego wydarzenia? Przede wszystkim zwrócenie uwagi na marki, które wyróżniają się na tle innych – tak jak w przypadku marki Villa Italia Galleria di Moda, której polityka opiera się na zrównoważonym rozwoju oraz harmonii pomiędzy społeczeństwem i środowiskiem.

Joanna Grabiec i Fabio Casadei

Odzież z Europy w kręgu nagrodzonych

Marka Villa Italia Galleria di Moda kieruje się w swoim działaniu jedną zasadą – aby wszystkie produkty dostępne w jej asortymencie były produkowane na terenie Europy. Wspierając europejską gospodarkę, wspiera bowiem nas samych – Europejczyków. Czy zatem będzie nam się żyło lepiej, gdy dokonamy zmian we własnej świadomości, zmieniając dotychczasowe preferencje zakupowe?

Ponadto należy zadać sobie pytanie, jakie znaczenie przypisujemy zagadnieniu luksusu. Dobro luksusowe – jak sama nazwa wskazuje nie może stać na niskim szczeblu wartości – jego ideały tkwią w unikatowym charakterze, pasji i nienagannej jakości.Zatem wyróżnienie otrzymane podczas uroczystej Gali „Luksusowa Marka Roku 2014”, która odbyła się 26 października w Warszawie to idealnie uwieńczenie działań podejmowanych przez Villa Italię w ostatnich miesiącach. Należy podkreślić, że jest to dzieło współpracy wielu osób, które swym zaangażowaniem, pasją i wiarą udowodniły, że zasługują na miano ludzi sukcesu. Wspierając i motywując siebie nawzajem można bowiem osiągnąć więcej – sukces pisany ludzką wytrwałością.

Zatem wyróżnienie otrzymane podczas uroczystej Gali „Luksusowa Marka Roku 2014”, która odbyła się 26 października w Warszawie to idealnie uwieńczenie działań podejmowanych przez Villa Italię w ostatnich miesiącach. Należy podkreślić, że jest to dzieło współpracy wielu osób, które swym zaangażowaniem, pasją i wiarą udowodniły, że zasługują na miano ludzi sukcesu. Wspierając i motywując siebie nawzajem można bowiem osiągnąć więcej – sukces pisany ludzką wytrwałością.

Galeria:
Podziel się:
Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet